ПРО НАС
ПОСЛУГИ
КОРИСНЕ
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
777.biz.ua - Виграй приз!!!
На головну сторінку
Вибір мови
Language
Sprache
Langue
Lengua
Lingua
言語
لُغَةﻟا
Язык
Заголовок Бюро перекладів
Додати у вибране
Зробити стартовою

НазадГерб Греції  Новогрецька мова


On- line словники

1. On-line Dictionary – on-line словник
Словник для перекладу з англійської на грецьку мову. На відміну від багатьох On-line словників, ITN On-line забезпечує ряд унікальних можливостей, наприклад, можливість проаналізувати будь-який англійський текст і миттєво скласти частотний словник тексту. Ця можливість дуже корисна, наприклад, при роботі з новими текстами, бо дозволяє виявити ті слова, які найчастіше зустрічаються. Інша особливість ITN On-line - можливість перекладати з англійської на грецьку мову не тільки окремі слова, чи фрази. За один раз можна перекласти список слів, який містить до 50-ти слів чи словосполучень.

2. Freelang Dictionary - On-line версія багатомовного словника
Велика колекція On-line словників, зокрема містить англійсько-грецький та грецько-англійський. Дозволяє перекладати окремі слова.

3. The World of Cyprus - On-line словник
Грецько-англійський та англійсько-грецький словники, які розміщенні на одній сторінці. Містить інструкцію англійською мовою, дозволяє перекладати окремі слова.

4. Ectaco - On-line словник
Словник для перекладу окремих слів з грецької на англійську мову та з англійської на грецьку. Також вказується частина мови до якої відноситься слово.

5. On-line словник греків Приазов'я
Словники створений на основі румейського словника, словника географічних назв греків Приазов’я. Можливість пошуку прислів'їв і приказок греків Приазов'я зібраних Н.О.Хорошем.

6. Greek English Dictionary - On-line словник
Словник для перекладу з грецької на англійську мову.

On-line перекладачки

1. PROMT - On-line перекладачка.
Компанія ПРОМТ пропонує on-line сервіс перекладу тексту (Дозволяє перекладати будь-які тексти, набрані у вікні перекладу чи скопійовані з буфера обміну); Web-сторінок (Дозволяє повністю перекладати Web-сторінки, включаючи гіперпосилання, зі збереженням вихідного форматування) і електронних листів (Дозволяє перекладати і відправляти електронні листи безпосередньо в on-line), WAP- перекладачка (Новий сервіс перекладу для користувачів мобільних телефонів) для грецької, іспанської, англійської, німецької, французької, іспанської, італійської і російської мов. Для перекладу спеціалізованих текстів можна використовувати тематичні словники.

Електронні словники

1. Alpha – електронний словник давньогрецької мови
Програма Alpha - це електронна версія давньогрецького - російського словника И.Х.Дворецького (під ред. С.И.Соболевського). Книжка випущена державним видавництвом іноземних і національних словників в 1958 р. і більше не перевидавалася. Це самий повний давньогрецький словник, містить 70 500 статей з безліччю цитат з давніх авторів.

Друковані словники

1. «Греческо-русский словарь» А. Д. Вейсман. – 1991
Словник грецької мови.

2. «Русско-греческий и греческо-русский разговорник» В. Г. Соколюк
У розмовник включено найбільш уживані слова висловлення, які можуть бути використані у різних розмовних ситуаціях. Грецький і російський тексти мають практичну транскрипцією.

3. Berlitz. Греческий разговорник и словарь.
Розмовником можуть користуватися як люди, зовсім не знають грецьку мову, так і ті, хто вміють читати і писати грецькою, але не володіють навичками мовлення. Розмовник може бути корисний і для вивченні грецької мови. Для досягнення найкращих результатів був випущений також розмовник у комплекті з аудіо касетою.

Агенція перекладів «УнікА» - накраща підбірка словників популярних мов світу!

Назад Контакти: тел/факс: 237-51-57 тел: +38 (067) 231-22-55 e-mail: uaunika.in.ua