ПРО НАС
ПОСЛУГИ
КОРИСНЕ
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
777.biz.ua - Виграй приз!!!
На головну сторінку
Вибір мови
Language
Sprache
Langue
Lengua
Lingua
言語
لُغَةﻟا
Язык
Заголовок Бюро перекладів
Додати у вибране
Зробити стартовою
Назад

Письмовий переклад.

Ціни
Письмовий перекладач

Бюро перекладів «УнікА» завдяки постійній пошуковій роботі змогло досягнути найкращого поєднання максимальної якості послуги та мінімальної ціни. Ми пропонуємо найнижчі ціни на ринку перекладів. Запорукою нашого успіху став індивідуальний підхід до формування ціни на переклад. Ми працюємо з різними мовними парами та здійснюємо переклад текстів загальної, технічної, економічної, медичної, юридичної тематики, а також документації.

Бюро перекладів «УнікА» - це унікальна агенція, в якій працюють досвідчені висококваліфіковані перекладачі з України та з-за кордону, кожен з яких спеціалізується в певній галузі, володіє відповідною тематикою і термінологією. Ми постійно вдосконалюємо процес виконання перекладу із залученням перекладачів, які спеціалізуються у конкретній галузі, використовуємо друковані та електронні словники, енциклопедії, довідники, поповнюємо термінологічні глосарії тощо.

Акція КОЖНА 20 СТОРІНКА БЕЗКОШТОВНА

     Детальніше : Бюро перекладів «УнікА» пропонує абонентське обслуговування Замовників, що передбачає накопичення безкоштовних сторінок перекладу. Кожна 20-а сторінка будь-якої мови і на будь-яку тематику безкоштовна! Для того щоб стати абонентом Вам досить зарекомендувати себе як постійний клієнт і замовлені Вами сторінки перекладу будуть накопичуватися в базі даних. «УнікА» - це унікальна перекладацька агенція, діяльність якої орієнтована на розбудову довготривалого і плідного співробітництва з кожним із Клієнтів.

Також наше бюро перекладів "Уніка" здійснює багатоступеневий контроль за якістю:
1 ступінь – ретельний відбір перекладачів: тестові переклади, індивідуальна співбесіда, досвід роботи;
2 ступінь – готовий переклад перевіряється коректором (часто носієм мови), який прибирає з тексту усі неточності;
3 ступінь – під час перекладу вузькоспеціалізованого тексту, у разі необхідності, залучається спеціаліст, який слідкує за правильною передачею професійної термінології.

***Бюро перекладів "Уніка" хоче звернути Вашу увагу на те, що письмовий переклад з багаторівневим контролем за якістю здійснюється по цінам за домовленістю.

Ми впевнені, що Ви будете задоволені високою професійністю спеціалістів нашої Агенції перекладу та якістю виконаної ними роботи.

Назад Контакти: тел/факс: 237-51-57 тел: +38 (067) 231-22-55 e-mail: uaunika.in.ua