ПРО НАС
ПОСЛУГИ
КОРИСНЕ
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
777.biz.ua - Виграй приз!!!
На головну сторінку
Вибір мови
Language
Sprache
Langue
Lengua
Lingua
言語
لُغَةﻟا
Язык
Заголовок Бюро перекладів
Додати у вибране
Зробити стартовою

НазадГерб Іспанії  Іспанська мова


On- line словники

1. On-line словник іспанської мови
Російсько - іспанський словник, іспансько-російський словник on-line з різними тематиками: загальнолексичний, словник сучасного вживання, економічний, юридичний, політехнічний, автотранспортний. Словник надає розгорнуті значення слова.

2. On-line словник іспанської мови
Словник буде корисним для студентів середнього рівня. Він перекладає окремі слова, знаходить антоніми та синоніми, відміняє дієслова у всіх часах.

3. Lingvo – Yandex – Багатомовний on-line словник
Словник зручний у користуванні. Швидко знаходить необхідне значення слова. Маєте змогу вибрати будь-який розділ лексики, що максимально вам підходить.

4. Multitran - on-line словник
Зручний on-line словник. Містить усі значення слова, надає розгорнуті пояснення. Буде корисним для студентів і викладачів.

5. Multilex - on-line словник
Загальнолексичний словник. Створений для тих, хто тільки починає вивчати іспанську мову. Буде корисним для школярів та абітурієнтів.

On-line перекладачки

1. PROMT - On-line перекладачка
Компанія ПРОМТ, світовий лідер галузі прикладної лінгвістики і розробки технологій автоматизованого перекладу для європейських мов. На сайті доступні функції перекладу текстів, web-сторінок, електронної пошти, WAP з англійської, німецької, французької, іспанської, російської, італійської мови.

2. X-Translator Diamond - Електронна перекладачка.
Це програма, яка забезпечує переклад з іспанської на російську та з російської на іспанську мову.

Електронні словники

1. ABBYY – Lingvo – багатомовний електронній словник
Електронні словники - мережна версія відомого словника Lingvo - переклад окремих слів і словосполучень з російської на англійську, німецьку, французьку, італійську і іспанську мови і навпаки на російську мову. Містить більше ніж 6,3 мільйони детальних словникових статей.

Електронні перекладачки

1. MultiTranse 3.5.10 – електронна перекладачка
Це програма, яка використовує безкоштовні On-line ресурси для перекладу з/на Англійську, Китайську, Голландську, Німецьку, Іспанську, Італійську, Російську, Корейську, Японську і Норвезьку мови. Може перекладати окремі слова, невеликі фрази, речення чи тексти, але не більше 6000 символів.

Друковані словники

1. «Новый испанско-русский словарь современного употребления / Nuevo diccionario espanol-ruso de uso moderno» А. В. Садиков
Словник містить понад 150 тис. і словосполучень сучасної іспанської мови.

2. «Испанско-русский русско-испанский словар» С. А. Никитина
Словник містить близько 17 тис. і 40 тис. словосполучень сучасного іспанської мови.

3. «Испанско-русский, русско-испанский словарь с использованием граматики» Ж. М. Милорадович
Справжній іспано-російський, російсько-іспанський словник з використанням граматики представляє собою унікальне видання.

4. «Испанско-русский юридический словарь / Diccionario juridico espanol-ruso» А. П. Скурихин
Іспано-російський юридичний словник містить близько 25000 і найповніше відбиває юридичну, судову, фінансову термінологію, а також термінологію банківського і страхового справи.

5. «Испанско-русский и русско-испанский словарь» Александр Винокуров
Словник включає близько 30 тисяч слів, словосполучень і висловів (15 тисяч в іспано-російській частині і 15 тисяч — в російсько-іспанській). Містить велику кількість соціально-політичних, економічних та технічно-наукових термінів.

6. «Испания. Учебный испанско-русский лингвострановедческий словарь-справочник» Г. И. Волкова, А. В. Дементьев
Словник-довідник містить інформацію з історії, культури, державного устрою і особливості соціально-економічного життя Іспанії. Словникові статі розміщенні по алфавітному порядку. Словник містить карти Іспанії, ілюстрації та коротку історію країни.

7. «Учебный испанско-русский словар» П. Зорин, е. Мартинес, А. Клеффаль
Матеріал запропонованого Навчального іспано-російського словника міститься за тематичним принципом. Словник включає наглядні приклади – додатки на базі 4 000 найбільш уживаних слів.

Агенція перекладів «УнікА» - накраща підбірка словників популярних мов світу!

Назад Контакти: тел/факс: 237-51-57 тел: +38 (067) 231-22-55 e-mail: uaunika.in.ua