ПРО НАС
ПОСЛУГИ
КОРИСНЕ
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
777.biz.ua - Виграй приз!!!
На головну сторінку
Вибір мови
Language
Sprache
Langue
Lengua
Lingua
言語
لُغَةﻟا
Язык
Заголовок Бюро перекладів
Додати у вибране
Зробити стартовою

НазадГерб Великобританії  Англійська мова


On- line словники

1. Multitran – on-line версія багатомовного словника
Містить англійську, німецьку, французьку, іспанську та голландську мови. Спеціалізована термінологія в даному словнику розміщена по 700 темам. Пошук слів здійснюється в будь–якій формі. Також наявний автоматичний пошук словосполучень, крім того ви маєте можливість поповнити словник в режимі on-line.

2. Lingvo – Yandex – Багатомовний on-line словник
Даний словники, який здійснює переклад на англійську, німецьку, французьку, італійську, іспанську мови. Словник поділений за тематичними ознаками: загальна лексика, економіка, програмування, політика, медицина, юриспруденція, науково-технічна, маркетинг, також словник містить тезаурус ділової лексики.

3. Multilex – багатомовний on-line словник
Словники – англійської, французької, німецької, іспанської мови. Він гарно структурований, лексика поділена за такими головними розділами: загальний, комп’ютерний, економічний, банківський, правознавчий, медичний, нафта и газ, технічний, поліграфічний, соціологічний. Розширений пошук дозволяє знайти значення слова залежно від тематики тексту. Також словник містить віртуальну клавіатуру, що дозволяє набирати текст.

4. Оn-line версія відомого Російсько-англійського словника.
Російсько-англійський словника проф. А. І. Смирницького. Словник містить близько 55 тисяч словникових статей. Це класичний і в той же час сучасний словник, який вважається одним з найкращих російсько-англійських словників. Словник відображає багатозначність російської літературної мови, а саме вказується вживання слів у різних значеннях. Також подано велика кількість словосполучень та фразеологічних виразів.

5. On-line Dictionary - Англійсько-російський on-line словник
Містить численну словникову базу, також вирізняється якістю та високою швидкістю пошуку. Крім того Ви маєте можливість під час пошуку перекладу слова користуватися одночасно тезаурусом, тлумачним словником, енциклопедією, альманахом та проглянути посилання в Інтернеті.

6. Thesaurus - on-line версія.
Оn-line тезаурус англійської мови. Даний словник загальної та специфічної лексики, містить лексичне значення слова, також вказано семантичні відношення між лексичними одиницями, тобто синоніми, антоніми, пароніми.

7. Merriam - Webster Online.
On-line версія відомого словника і тезауруса.

8. Wordsmyth English Dictionary-Thesaurus
Містить словник і тезаурус англійської мови.

9. The DICT Development Group
Англійсько-російський, російсько-англійський on-line словник

10.Англійсько-російський и російсько-англійський нафтовий словник
Містить 6 000 словникових статей з нафтової тематики. Укладач словника Олександр Фальбовський.

On-line перекладачки

1. PROMT - On-line перекладачка
Компанія ПРОМТ, світовий лідер галузі прикладної лінгвістики і розробки технологій автоматизованого перекладу для європейських мов. На сайті доступні функції перекладу текстів, web-сторінок, електронної пошти, WAP з англійської, німецької, французької, іспанської, російської, італійської мови.

2. Meta - Багатомовна on-line перекладачка.
Початковий текст може бути на англійській, німецькій, латиській, російській и українській мові. Для перекладу необхідно вибрати напрям та тему.

3. Оn-line версія багатомовної перекладачки
При її використанні Ви маєте можливість обирати тематику перекладу, також є можливість введення не стандартних символів.

4. Babel Fish - on-line версія перекладачки
Перекладач на AltaVista. Дозволяє перекладати до 150 слів в 20 напрямах, включаючи російсько-англійський.

5. Великий on-line словник.
Містить понад 7 000 000 і словосполучень в 120 тематичних словниках. Переклад слів і словосполучень їх популярних додатків MS Word, Internet Explorer чи будь-якого текстового редактора.

6. PROMT – on-line перекладачка
Містить англійську, російську, іспанську, італійську, німецьку, французьку мови. Можливість перевірити орфографію.

7. Багатомовна on-line перекладачка
Містить англійську, голландську, німецьку, французьку, італійську, іспанську, португальську, латиську, російську, українську та інші мови.

Електронні словники

1. ABBYY Lingvo 11 електронний англійсько-російський словник
Англійсько-російський словник ABBYY Lingvo – найповніший і найсучасніший електронний словник. Він дає можливість точно перекласти будь-яке слово. У 46 словниках англо-російської версії зібрано 2,3 мільйона словникових статей. Понад 80% словників видано 2003-2005 рр. Словникові статті містять транскрипцію, тлумачення, синоніми та антоніми, граматичні коментарі, приклади слововживання.

2. ABBYY Lingvo 11 - електронний словник «Шість мов»
ABBYY Lingvo – найсучасніший на сьогодні багатомовний електронний словник. Дозволяє перекладати з російського мови на англійську, німецьку, французьку, італійську, іспанську і навпаки. До складу ABBYY Lingvo входять понад 5,5 млн. ґрунтовних словникових статей, 12 млн. перекладів. Загальний, тлумачний та тематичний словник допоможе знайти адекватний переклад до будь-якого терміну.

3. MultiLex – електронний словник.
Словник включає:
МультіЛекс 5.0 Англійсько-російський словник та Російсько-англійський словник – нова версія відомого електронного російсько-англійського і англо-російського словника МультиЛекс, до якої увійшли кращі російсько-англійські і англо-російські словники. Велика словникова база, якість та висока швидкість пошуку робить цей словник основним робочим інструментом професійних перекладачів та лінгвістів. Він містить більше ніж 6 мільйонів перекладів в 29 словниках. Крім цього містить 20 словників спеціалізованої тематики: економіка, юриспруденція, техніка, будівництво, соціологія, біологія, медицина, лінгвокраїнознавство тощо.
МультіЛекс 5.0 Багатомовний словник – унікальна колекція відомих словників для 5 мов від передових видавництв Росії та США. Це велика бібліотека сучасної словникової літератури, яка містить 50 словникових статей загальної и тематичної лексики.
АльфаЛекс Професійний Англійсько-російський словник та Російсько-англійський словник – містить більше 2 000 000 перекладів в 24 англійсько-російських и російсько-англійських словниках загальної та спеціалізованої лексики с широким підбором тематик: економіка, банківська справа, юриспруденція, техніка и технологія, біологія, медицина, лінгвокраїнознавство тощо.
АльфаЛекс Багатомовний словник - містить більше 5 000 000 перекладів в 41 словниках в багатомовній версії для 5 європейських мов (англійська, німецька, французька, іспанська, італійська) загальної и спеціалізованої лексики.

4. Multitran – електронний словник
Електронний словник, призначений для перекладачів з російського, англійського і німецької. Також надає можливості алфавітного, морфологічного і фразового пошуку. Особливість цього словника - велика база галузевої термінології.

5. PROMT - електронний словник
Компанія ПРОМТ, світовий лідер галузі прикладної лінгвістики і розробки технологій автоматизованого перекладу для європейських мов. На сайті доступні функції перекладу текстів, web-сторінок, електронної пошти, WAP з англійської, німецької, французької, іспанської, російської, італійської мови.

6. SMART Dictionary 1.4– електронний словник.
Повноцінний електронний словник, за допомогою якого можливо робити переклад слів з різних мов, а також є можливість навчати невідомі іноземні слова (лексику).

7. MemoPump 1.3 – електронний словник.
Електронний словник і тренажер призначений допомогти швидко поповнити словниковий запас при вивченні будь-якої іноземної мови. Дозволяє створювати, поповнювати і редагувати словники іноземних слів для подальшого їх вивчення за допомогою вправ.

Електронні перекладачки

1. MultiTranse 4.2.2 – електронна перекладачка
Це програма, яка використовує безкоштовні On-line ресурси для перекладу з/на Англійську, Китайську, Голландську, Німецьку, Іспанську, Італійську, Російську, Корейську, Японську і Норвезьку мови. Може перекладати окремі слова, невеликі фрази, речення чи тексти, але не більше 6000 символів.

2. QDictionary – електронна перекладачка
Aнглійсько-російський словник, перекладачка. Програма використовує унікальну технологію, яка дозволяє перекладати слова і словосполучення простим наведенням мишки на них. Також ви можете дізнатися значення слова, обравши його зі списку. Словникова база містить більше ніж 50 000 слів та висловів.

Друковані словники

1. «Большой русско-английский словарь» А.И.Смирницкого и О.С.Ахмановой
Великий російсько-англійський словник, заслуговує бути кращим із всіх існуючих аналогічних видань. Він містить близько 160 тис. слів і словосполучень сучасної російської літературної мови.

2. «Большой современный англо-русский и русско-английский словарь»Составитель Т. А. Сиротина
Словник містить близько 170 тисяч слів і словосполучень, що вживаються в літературній і розмовній мові. Також широко представлена науково-технічна, суспільно-політична, офіційно-ділова й інша термінологія.

3. «Англо-русский словарь / English-Russian Dictionary» В. К. Мюллер, С. К. Боянус
Словник містить 40 000 слів та словосполучень сучасної літературної англійської мови, включає загальновживані і спеціалізовані лексичні одиниці. Словник розрахований на широке коло читачів - викладачів, студентів, перекладачів, бізнесменів і школярів тощо

4. «Англо-русский словарь по нефти и газу» А. И. Булатов, В. В. Пальчиков
Подаються терміни і висловлювання, що відносяться до видобутку нафти і газу, буравлення, промивання, укріплення і цементування нафтових і газових шпар, розробки нафтових і газових родовищ, підземної гідравліки, фізики шару, методам обробки забійної зони шпар.

5. «Англо-русский словарь сленга и ненормативной лексики» А. Ю. Кудрявцев, Г. Д. Куропаткин
Даний словник є довідковим посібником , що нараховує більше 18 000 слів і висловлювань і дає не буквальний переклад, а нейтральне тлумачення відповідних англійських слів.

6. «Англо-русский иллюстрированный словарь для детей.» Т. В. Душина
Англо-російський словник для дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку містить найбільш вживану лексику, а також основні синтаксичні конструкції. Словникові статті включають стійкі вираження, прислів'я і приказки, а також невеликі вірші.

7. «Англо-русский фразеологический словарь / Еnglish-Russian Dictionary of Idioms» А. В. Кунин
Англо-російський фразеологічний словник містить близько 5 000 найбільш вживаних англійських і американських фразеологізмів з розробкою їхніх значень та ілюстративних прикладів.

8. «Англо-русский полный юридический словарь» А. С. Мамулян, С. Ю. Кашкин
Друге, виправлене і доповнене видання науково-практичного повного англійсько-російського юридичного словника містить близько 60 тисяч слів і стійких словосполучень.

9. «Язык СМИ: 500 "трудных" слов. Англо-русский словарь» А. К. Ильина
Приклади подаються з різноманітних англомовних газет, повідомлень агентств новин періоду 1999-2004 р. і охоплюють висвітлення світових подій і різні точки зору на них.

10. «Англо-русский словарь ложных друзей переводчика» Краснов К.
У книзі зібрано більше 1000 словникових гнізд. Це найбільш повне на сьогодні зібрання таких сполучень.

11. «Англо-русский и русско-английский токсикологический словарь / English-Russian and Russian-English Dictionary of Toxicology.» Д. М. Вольфберг, А. О. Лойт
Словник містить близько 6000 термінів, які належать до таких розділів, як загальна і приватна токсикологія, клінічна токсикологія, комунальна токсикологія, хімічна безпека, судова токсикологія, екологічна токсикологія, гігієна праці, медична екологія, харчова токсикологія, лікарська токсикологія та ін.

Агенція перекладів «УнікА» - накраща підбірка словників популярних мов світу!

Назад Контакти: тел/факс: 237-51-57 тел: +38 (067) 231-22-55 e-mail: uaunika.in.ua